گوناگون, ورزشی

برای پرسپولیس خریدار پیدا شد ؟ | ماجرای چک ۲ هزار میلیاردی چیست ؟

پرسپولیس در آستانه انتقال به سازمان تأمین اجتماعی بود اما در لحظات آخر این سازمان انصراف داد تا مشکل مالکیت

کد خبر : 4901
سه شنبه 15 اسفند 1402 - 21:55

پرسپولیس در آستانه انتقال به سازمان تأمین اجتماعی بود اما در لحظات آخر این سازمان انصراف داد تا مشکل مالکیت دو باشگاه پابرجا بماند.سازمان تأمین اجتماعی: واگذاری باشگاه پرسپولیس به ما از چاله به چاه افتادن است

شرکت توسعه پیشرو رفاه پردیس که زیر نظر  بانک رفاه فعالیت می‌کند- که خود زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است- چکی به مبلغ ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان آماده کرده و درخواست خرید باشگاه پرسپولیس را داشته است.

این اتفاق حدود دو ماه پیش رخ داد و این شرکت که سهامی خاص و زیرمجموعه وزارت کار و رفاه است، تلاش کرد ۵۱ درصد سهام پرسپولیس را در اختیار بگیرد اما با توجه به اتفاقات اخیر و اظهار نظر یکی از مسئولان سازمان تأمین اجتماعی که انتقال این باشگاه را «از چاله به چاه افتادن خوانده بود»، این موضوع فعلاً متوقف شده است.

در عین حال وزیر کار امروز در این باره گفته است: «در صورتی که افتخار واگذاری سهام پرسپولیس به سازمان تأمین اجتماعی برسد، صندوق‌های ما تمام قد و با قدرت حاضر خواهند شد».

با این شرایط و با چراغ سبز وزیر کار باید دید در نهایت مشکل مالکیت پرسپولیس و استقلال پیش از ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ که مهلت نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیاست، حل خواهد شد یا خیر.

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *