جامعه, گوناگون

تغییر اسم ۳۱ میدان اصلی تهران در ۱۴۰۳ | هر میدان به نام یک استان

امسال مطابق برنامه ‌ریزی‌های صورت گرفته ۳۱ میدان اصلی شهر تهران به نام ۳۱ استان نام‌گذاری می‌شود. همچنین در این

کد خبر : 5355
جمعه 18 اسفند 1402 - 8:38

امسال مطابق برنامه ‌ریزی‌های صورت گرفته ۳۱ میدان اصلی شهر تهران به نام ۳۱ استان نام‌گذاری می‌شود. همچنین در این میادین با همت سازمان زیباسازی و شهرداری مناطق نمادها و المان‌های اصلی استان‌ها در راستای شناخت و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایرانی نصب خواهد شد.

حسین نظری در تشریح اهم برنامه‌های این طرح گفت: «امسال مطابق برنامه ‌ریزی‌های صورت گرفته ۳۱ میدان اصلی شهر تهران به نام ۳۱ استان نام‌گذاری می‌شود. همچنین در این میادین با همت سازمان زیباسازی و شهرداری مناطق نمادها و المان‌های اصلی استان‌ها در راستای شناخت و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایرانی نصب خواهد شد.»

همشهری آنلاین نوشت: محمد امین توکلی زاده، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران هم در این همایش گفت که ۲۲ پارک در مناطق ۲۲ گانه به عنوان پهنه گردشگری پیش بینی شده است.

او تاکید کرد: «در این پهنه‌ها و سایر پارک‌ها علاوه بر طرح‌ریزی برنامه مناسب گردشگری، طرح سفره افطاری ساده را مانند سال گذشته در نظر گرفتیم که بزرگ‌ترین سفره افطاری ساده در بلوار کشاورز تهران با همراهی سازمان اوج و سازمان زیباسازی برپا می شود و پارک لاله هم میزبان برنامه «رمضان شهر» خواهد بود.» / خبرآنلاین

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *