حوادث, خواندنی ها

عامل تیراندازی در انتخابات مجلس دستگیر شد

فردی ناشناس با یک دستگاه خودرو، پس از پایان رای‌گیری و در زمان شمارش آرا، جلوی یکی از حوزه‌های اخذ

کد خبر : 6659
چهارشنبه 23 اسفند 1402 - 13:28

فردی ناشناس با یک دستگاه خودرو، پس از پایان رای‌گیری و در زمان شمارش آرا، جلوی یکی از حوزه‌های اخذ رای، اقدام به تیراندازی هوایی با اسلحه شکاری کرده و بلافاصله از محل متواری شد.

علیرضا نوشاد، فرمانده انتظامی داراب در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی جلوی مکان اخذ رای واقع در بخش فسارود، بلافاصله مأموران انتظامی پاسگاه پاسخن جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

او افزود: با تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که فردی ناشناس با یک دستگاه خودرو، پس از پایان رأی‌گیری و در زمان شمارش آرا، جلوی یکی از مکان‌های اخذ آرای انتخابات، اقدام به تیراندازی هوایی با اسلحه شکاری کرده و بلافاصله از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی داراب تصریح کرد: بلافاصله اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری متهم متواری آغاز شد که در نهایت با تلاش‌های صورت گرفته، مخفیگاه متهم در یکی از روستا‌های بخش فسارود، شناسایی شد و ماموران او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی داراب با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهم اسلحه شکاری به کار رفته در تیراندازی و تعدادی فشنگ مربوطه و یک قبضه اسلحه بادی کشف شد، تاکید کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بود و پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت‌نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *