ورزشی

عربستان از جان بارسا چه می خواهد؟

تابستان گذشته چندین باشگاه در این کشور ستاره های بزرگ فوتبال جهان را جذب کردند و به نظر نمی رسد

کد خبر : 3085
چهارشنبه 9 اسفند 1402 - 14:41

تابستان گذشته چندین باشگاه در این کشور ستاره های بزرگ فوتبال جهان را جذب کردند و به نظر نمی رسد برای بازار تابستان آینده این روند متوقف شود. در واقع، آنها از هم اکنون به فکر عملیات رسانه ای جدید هستند تا به رشد لیگ عربستان در فاصله ۱۰ سال تا جام جهانی ۲۰۳۴ قوت ببخشند. طبق ادعای موندودپورتیوو، بازیکنان باشگاه بارسلونا در این پروژه جاه طلبانه نقش دارند.

 

 

رافینیا (۲۷ ساله) یکی از بازیکنانی است که در فوتبال عربستان در کانون توجهات قرار دارد. این ملی پوش برزیلی قبلاً یک پیشنهاد عالی از یک باشگاه در لیگ عربستان سعودی داشت و به این دلیل که می خواست رویای موفقیت در بارسا را ​​دنبال کند، به آن “نه” گفت. با این حال، سعودی ها هشدار دادند که تابستان آینده به جنگ باز خواهند گشت. این بار باید ببینیم که آیا رافینیا نیز حاضر به رفتن است یا خیر.

منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا تأیید می کنند که آنها روی این بازیکن برزیلی حساب می کنند، و معتقدند که او با در نظر گرفتن ظهور لامین یامال (۱۶ ساله) و قبضه کردن وینگر راست، به دنبال راهی برای خروج از بارسلوناست. این وینگر برزیلی تا سال ۲۰۲۷ قرارداد دارد و برای باشگاه کاتالان حدود ۵۸ میلیون به اضافه ۹ میلیون متغیر دیگر هزینه داشت. پس از دو فصل حضور در این باشگاه، کمی بیش از نیمی از قیمت او مستهلک شده، اما اگر یک باشگاه قدرتمند عربستانی تصمیم بگیرد رقم بالایی بپردازد، مشکلی برای فروش او نخواهد بود.

 

 

از سوی دیگر، در عربستان توجه زیادی نیز به روبرت لواندوفسکی (۳۵ ساله) دارند که دو سال از قراردادش با بارسا باقی مانده است. مهاجم لهستانی از حضور در بارسلونا خوشحال است و باشگاه دوست دارد که او حداقل یک سال دیگر بماند، با این حال، آنها می دانند که سعودی ها با رقمی بالا برای خرید ستاره لهستانی وارد خواهند شد. در پایان، همه چیز به اراده و تصمیم خود لوا بستگی دارد.

 

 

در نهایت، بازیکن دیگری که مورد توجه فوتبال عربستان قرار گرفته مارک آندره تراشتگن است. این دروازه بان می داند که یک باشگاه قدرتمند در آن لیگ او را می خواهد، اگرچه منابع نزدیک به تراشتگن می گویند که به او پیشنهاد رسمی نرسیده است. در ۳۲ سالگی و با قراردادی تا سال ۲۰۲۸، تصمیم گیری برای تراشتگن به منظور رفتن به عربستان سخت به نظر می رسد، هرچند بدیهی است که اگر بخواهد آخرین قرارداد بزرگ خود را ببندد، فوتبال عربستان بهترین گزینه برای او خواهد بود.

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *