حوادث, گوناگون

مرگ نوعروس در تختخوابش به ضرب گلوله | داماد ادعای عجیبی کرد

شامگاه ۱۰ مرداد ماه سال گذشته مردی با کلانتری کیانشهر تماس گرفت و از مرگ مشکوک همسر ۲۳ ساله‌اش به

کد خبر : 5284
پنجشنبه 17 اسفند 1402 - 19:46

شامگاه ۱۰ مرداد ماه سال گذشته مردی با کلانتری کیانشهر تماس گرفت و از مرگ مشکوک همسر ۲۳ ساله‌اش به نام نیلا خبر داد.

با این تماس ماموران به خانه این زوج رفتند و با پیکر خونین زن جوان در تخت خواب روبه رو شدند. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و شوهر ۳۰ ساله وی به نام آرش به ماموران گفت: چند ساعت قبل مادر همسرم با من تماس گرفت و گفت چند بار با نیلا تماس گرفته و کسی پاسخ نداده است. او نگران دخترش بود که فهمیدم همسرم در خانه است. من از او خواستم تا مقابل در برود. خودم هم فوراً مقابل در خانه رفتم، اما همسرم در را باز نکرد. من و مادر زنم قفل در را شکستیم و وارد شدیم. همسرم در تخت خواب جان سپرده بود.

رد فرضیه خودکشی
در حالی که کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ را اصابت گلوله به قفسه سینه نو عروس اعلام کرده بودند تحقیقات پلیسی آغاز شد. جسد نو عروس در حالی در تخت خواب پیدا شده بود که ۲ دست وی در پشت سرش قرار داشت و این موضوع فرضیه خودکشی را رد می‌کرد.

این در حالی بود که همسرم آرش مدعی بود همسرش سابقه خودکشی داشته و قطعاً به استقبال مرگ رفته است.

در ادامه کارشناسان اعلام کردند عامل جنایت برای اینکه همسایه‌ها صدای شلیک را متوجه نشوند گلوله را از پشت یک بالشت و از فاصله بسیار نزدیک به عروس شلیک کرده است. همین مدرک کافی بود تا نوک پیکان اتهام به سمت تازه داماد بچرخد و آرش به عنوان تنها مظنون بازداشت شود، اما وی اتهام قتل همسرش را نپذیرفت.

انکار جنایت در دادگاه
با این حال و با شکایت اولیای دم، برای تازه داماد کیفر خواست صادر و پرونده‌اش به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه پدر و مادر نیلا برای دامادشان حکم قصاص خواستند.

پدر قربانی گفت: دخترم و آرش دختر عمو و پسر عمو بودند که ۷ سال قبل با هم نامزد کردند. اما آنقدر در این مدت با هم اختلاف داشتند که ما هر بار به بهانه‌ای برگزاری جشن عروسی را به تعویق می‌انداختیم. حدود یک سال قبل جشن عروسی را برگزار و زندگی مشترک را آغاز کردند، ولی در این مدت مدام با هم اختلاف داشتند.

وی ادامه داد:آرش که پسر برادرم است سابقه حمل و نگهداری مواد مخدر و سرقت در پرونده اش دارد. من شک ندارم او به خاطر اختلاف با دخترم او را با شلیک گلوله کشته و حالا با دروغگویی‌هایش قصد دارد از مجازات در امان بماند. کارشناسان تایید کرده‌اند وقتی جسد دخترم روی تخت خواب پیدا شد دو دست او زیر سرش قرار داشت و او نمی‌توانسته دست به خودکشی زده باشد. من از خون دخترم گذشت نمی‌کنم و برای دامادم حکم قصاص می‌خواهم.

وقتی تازه داماد در جایگاه ویژه ایستاد اتهام قتل همسرش را نپذیرفت.

وی گفت: قبول دارم با همسرم اختلاف داشتم، اما هرگز راضی به مرگ او نبودم. او قبلاً هم دست به خودکشی زده بود و شک ندارم آخرین بار با شلیک گلوله به استقبال مرگ رفته است. من بی دلیل بازداشت شده‌ام و بی گناه هستم. وقتی همسرم در خانه جان سپرد من در محل کارم حضور داشتم و از سرنوشت او هیچ اطلاعی ندارم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به انکار‌های تازه داماد، پرونده را برای از سرگیری تحقیقات به دادسرا برگرداندند تا راز مرگ تلخ تازه عروس فاش شود.

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *