اخبار ویژه, گوناگون, ورزشی

پدیده لیگ برتر حال و روز خوشی ندارد ! | چوب حراج به ستاره ها

دوران متفاوت سعید دقیقی در فوتبال ایران فرا رسیده و ماموریت جدیدی خواهد داشت و باید تیم شمس آذر را بار دیگر

کد خبر : 4933
چهارشنبه 16 اسفند 1402 - 16:43

دوران متفاوت سعید دقیقی در فوتبال ایران فرا رسیده و ماموریت جدیدی خواهد داشت و باید تیم شمس آذر را بار دیگر در مسیر موفقیت قرار دهد.

او فصل گذشته همراه با شمس‌آذر در لیگ آزادگان درخشید و به لیگ برتر ایران صعود کرد و فصل بعد در حالی که با امتیاز منفی لیگ را شروع کرده بود و در اوایل فصل تحت تاثیر شرایط جدید لیگ برتر و امتیاز منفی نتایج نسبتا ضعیفی کسب کرد اما رفته رفته تیم یکدست و جان داری را به مسابقات فرستاد و حتی مقابل مدعیان قهرمانی هم عملکرد خوبی به نمایش گذاشت اما شرایط ادامه‌دار نبود و حالا روزهای متفاوتی را پشت سر می‌گذارد.

دو تساوی بدون گل و دو شکست، شمس‌آذر را در شرایطی قرار داده که نیاز به ترمیم ساختار فنی دارد، سعید دقیقی پس از عملکرد خوبی که با این تیم داشت در آستانه پیوستن به مس رفسنجان قرار گرفت و علی‌اصغر اعرابی و رحمان جعفری دو بازیکنش را از دست داد، تمام این مسائل باعث از دست رفتن تمرکز آنها شد و دقیقی کار سختی دارد تا این تیم را مجدد در مسیری قرار دهد که بازیکنان جوان مجدد عملکرد نیم فصل نخست را به نمایش بگذارند.

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های شمس‌آذر بالانس بازیکنان این تیم بود که بدون توجه به اسامی که در زمین حضور داشتند و جا‌به‌جایی نفرات یک فوتبال یکنواخت و سریع را در زمین اجرا می‌کردند اما در حال حاضر خبری از آن فوتبال نیست و اعتماد به نفسی که از دست رفت و باید دوباره بازسازی شود.

برای فرار از بحران احتمالی که در این تیم در آستانه شکل گرفتن است بار دیگر سعید دقیقی باید توانایی‌های فنی خود را نشان دهد و نسبت به مهره‌هایی که در اختیار دارد شکل بازی و عملکرد شمس آذر را تغییر دهد تا همچنان به عنوان یک مربی سازنده و تاثیرگذار در فوتبال ایران نام خود را مطرح کند.

شکست مقابل سپاهان و کنار رفتن از مسابقات حذفی فرصت خلق شگفتی را از این تیم گرفت و باید به دنبال کسب جایگاه آبرومند در لیگ برتر باشند و این بزرگترین هدف سعید دقیقی در ادامه فصل خواهد بود.

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *