اقتصادی

کدام خودروها سال آینده گران نمی‌شوند ؟

چندی است که مشتریان گروه شرکت سایپا از تأخیر طولانی پیش آمده در ارسال‌ دعوتنامه تحویل خودروهای ساینا دوگانه‌سوز خود

کد خبر : 4097
یکشنبه 13 اسفند 1402 - 12:59

چندی است که مشتریان گروه شرکت سایپا از تأخیر طولانی پیش آمده در ارسال‌ دعوتنامه تحویل خودروهای ساینا دوگانه‌سوز خود که اکثرا متقاضیان مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، بوده‌اند، گلایه دارند.

به گفته تعدادی زیادی از این مشتریان، علیرغم اینکه این مشتریان، در موعد مقرر وجه پیش‌پرداخت و در حالیکه موعد تحویل در آذر ماه سال جاری داشته‌اند اما هنوز خبری از تحویل خودرو به مشتریان نیست.

طبق اعلام یکی از این مشتریان، در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها در سامانه یکپارچه، برای خرید ساینا دوگانه‌سوز اقدام کردیم؛ خردادماه ۱۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان پیش‌پرداخت به حساب سایپا واریز کردیم تا پی ساز آذر ماه تکمیل وجه و در آذر ماه امسال، خودروی خود را تحویل بگیریم؛ با گذشت قریب به سه ماه ار موعد مقرر تحویل، خبری از ارسال فراخوان تکمیل وجه و دعوتنامه برای تحویل خودرو نیست.

سازمان تعزیرات: قول داده‌اند خودروها بهار ١۴٠٣ بدون افزایش‌ قیمت تحویل شود/ تاخیر به سبب مشکل در دو قطعه

به دنبال تاخیر ایجاد شده در تحویل این خودروها و گلایه‌ی مشتریان، شهرام محسنی-مدیرکل روابط عمومی تعزیرات حکومتی- اظهار کرد: مشتریانی که خودروی ساینا دوگانه‌سوز ثبت‌نام کرده‌اند، تحویل خودروهایشان به دلیل مشکلی که در دو قطعه‌ی این خودروها به وجود آمد، با کمی تأخیر، در فصل بهار سال آینده تحویل خواهد شد.

وی افزود: اما سایپا به سازمان تعزیرات قول و وعده داده است که خودروها، بدون آنکه مشمول افزایش قیمت در سال آینده شود، تحویل داده خواهد شد.

این مقام مسئول در سازمان تعزیرات حکومتی ضمن ابراز امیدواری مبنی بر اینکه سال آینده هیچ محصولی مشمول افزایش قیمت نشود، تاکید کرد که پیگیری‌ها در جهت حل مشکلاتی که با این سازمان در میان گذاشته می‌شود، از مسیر قانون است.

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *