حوادث, گوناگون

کشف جسد خاکستر شده مردی در بیابان توسط چوپان | پلیس دنبال سرنخ است

ماموران کلانتری ۱۵۷ خلیج فارس صبح دیروز از سوی همکاران خود در مرکز فوریت‌های پلیسی تهران بزرگ از کشف جسدی

کد خبر : 4233
یکشنبه 13 اسفند 1402 - 17:57

ماموران کلانتری ۱۵۷ خلیج فارس صبح دیروز از سوی همکاران خود در مرکز فوریت‌های پلیسی تهران بزرگ از کشف جسدی در بیابان‌های اطراف تهران مطلع و به محل کشف جسد اعزام شدند و با جسد سوخته‌ای روبه‌رو شدند. با توجه به شرایط مکانی و وضع غیرعادی جسد احتمال وقوع جنایت دور از ذهن به نظر نمی‌رسید؛ بنابراین ماموران کلانتری با حفظ صحنه جرم، بازپرس کشیک قتل دادسرای امور جنایی تهران را در جریان قرار دادند و بازپرس جنایی نیز دستور شروع تحقیقات جنایی با حضور کارشناسان پزشکی قانونی، متخصصان تشخیص هویت و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران را صادر کرد.

تحقیقات اولیه حکایت از آن داشت که جسد را چوپانی پیدا کرده که گوسفندان را برای چرا به بیابان برده بود. این چوپان گفت: مثل همیشه آهسته و آرام دنبال گوسفندان بودم که یک‌دفعه چشمم به چیز سوخته‌ای افتاد. اول فکر کردم چوب است و برای برداشتنش به آن نزدیک شدم تا آن را با خود ببرم و آتش روشن کنم؛ اما وقتی به نزدیکی آن رسیدم متوجه شدم چوب نیست بلکه آدم است که سوخته و سیاه شده است.

در بخش دیگری از تحقیقات کارشناسان پزشکی قانونی به علت سوختگی شدید نتوانستند علت مرگ را تشخیص دهند و فقط توانستند متوجه شوند جسد متعلق به یک مرد است که احتمالاً حدود ۲۴ ساعت از مرگش گذشته است.

در حال حاضر گروهی از ماموران پلیس آگاهی ماموریت یافته‌اند هویت متوفی و راز مرگ او را برملا کنند. /اعتمادآنلاین

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *