ورزشی

آرنولد رقبای چوپان را ناامید کرد !

رقابت‌های آرنولد کلاسیک که تحت نظر کمپانی NPC آغاز شده است، با حضور هادی چوپان اهمیت بالاتری پیدا کرده و

کد خبر : 4008
شنبه 12 اسفند 1402 - 19:45

رقابت‌های آرنولد کلاسیک که تحت نظر کمپانی NPC آغاز شده است، با حضور هادی چوپان اهمیت بالاتری پیدا کرده و این اولین حضور چوپان در مسابقات آرنولد کلاسیک است. البته می‌توان به حضور سامسون دائودا، اندرو جک، اکیم ویلیامز، مارسلو جی انجلیس، رافایل براندائو، جاستین رودریگز، جیمز هالینگز هد، محمد شعبان، آنتوان وایلانت، مارسلو دی انجلیس، روبیل ماسکورا و اناتان دلاروسا اشاره کرد که سطح رقابت در این مسابقات را بالا برده است.

نایب قهرمانی در مسترالمپیا تلنگری بود تا هادی چوپان برای اولین بار در سال‌های اخیر تصمیم بگیرد به جز المپیا رویداد دیگری را هم در طول سال تجربه کند. قهرمان ایرانی سال ۲۰۲۲ مسترالمپیا که در غیاب درک لانسفورد، رقیب اصلی خود در مسترالمپیای ۲۰۲۳ در آرنولدکلاسیک اوهایو روی استیج رفت، با آمادگی بدنی خیره کننده خود کار را در همان دور مقدماتی تمام کرد!

سامسون داوودا، ملقب به شیر نیجریه و نفر سوم مسترالمپیای ۲۰۲۳ رقیب اصلی هادی چوپان در آرنولدکلاسیک بود که در دور مقدماتی هم در کنار او مقایسه شد. اما آمادگی بدنی هادی چوپان نه تنها از المپیای ۲۰۲۳ کمتر نبود، بلکه او با ورژنی آماده تر روی استیج رفت و همه را خیره کرد.

اتفاق ویژه اما برای هادی چوپان جایی رخ داد که آرنولد به سبک خاص و منحصر به فرد خود با گوشی‌اش به سمت استیج رفت. این اسطوره بدنسازی جهان در حالی که از آمادگی بدنی چوپان به وجد آمده بود، ویدیو را به شکل سلفی ضبط می‌کرد و هادی را به طرفدارانش نشان می‌داد. او در همین حین گفت: “نگاه کنید به هیولای باورنکردنی”

معمولا آرنولد در مسابقاتی که با نام خودش در سراسر جهان برگزار می‌شود، وقتی از آمادگی بدنی یک ورزشکار شگفت زده می‌شود به این سبک به سمت استیج رفته وویدیویی سلفی را در حین اجرای فیگور از آن ورزشکار ضبط می‌کند. در آرنولدکلاسیک اوهایو نیز تنها ورزشکاری که توانست آرنولد را مجبور به این کار کند، هادی چوپان بود.

البته این پایان کار نیست و هادی چوپان باید از ساعت ۲:۳۰ بامداد روز یکشنبه در فینال آرنولدکلاسیک اوهایو روی استیج برود و رقابت نهایی خود را با سامسون داوودا برگزار کند، اگرچه خیلی از کارشناسان از همین حالا روی قهرمانی گرگ پارسی اطمینان دارند. هادی حالا تنها یک قدم با جایزه ۳۰۰ هزار دلاری قهرمان دسته اوپن آرنولدکلاسیک فاصله دارد.

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *