گوناگون, ورزشی

ژاوی از بارسا ناامید است! | اوضاع برای ژاوی بحرانی‌تر شد

تساوی رئال مادرید در بازی شنبه شب برابر والنسیا و شکست خیرونا در رقابت‌های این هفته این فرصت را در

کد خبر : 4559
سه شنبه 15 اسفند 1402 - 0:56

تساوی رئال مادرید در بازی شنبه شب برابر والنسیا و شکست خیرونا در رقابت‌های این هفته این فرصت را در اختیار آنها قرار داده بود که فاصله‌شان را با صدر جدول کمتر کنند اما این تیم موفق به انجام این کار نشد و مصدومیت پدری و فرانکی دی یونگ بدترین اتفاق ممکن برای آنها بود.

ژاوی پس از پایان این بازی در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

شرایط بازی: من فکر می‌کنم ما بازی خوبی ارائه نکردیم. خوب حمله نکردیم. باید یک گام رو به جلو برداریم. از این نتیجه ناراحت نیستم چون در بهترین نسخه خودمان نبودیم. برای پیروزی نیاز به نمایش بهتری داشتیم. این موقعیت برای ما از دست رفت. تیم ما می‌توانست بهتر باشد. نتوانستیم در جدول صعود کنیم.

پیشروی برای ما دشوار بود و نتوانستیم در دوئل‌ها برنده باشیم. ما در این بازی راحت نبودیم. از این اتفاق خوشحال نیستیم. باید خیلی پیشرفت کنیم. این فرصت خیلی خوبی بود که از دست دادیم. من احساس خوبی ندارم و ناامید هستم. این اتفاقات رخ می‌دهد. بازی‌های زشت هم در هر فصل وجود دارد. نکته مثبت این است که در دفاع خوب بودیم.

کاهش فاصله با صدر: این فرصت از دست رفت. می‌توانستیم فاصله را کم کنیم و در جایگاه دوم قرار بگیریم. حالا باید همه چیز را از نو شروع کنیم. ناراحت و ناامید هستیم چون فوتبالی که می‌خواستیم را ارائه نکردیم.

مصدومیت: این باعث تاسف است. باید ببینیم چه میزان طول خواهد کشید. مصدومیت بازیکنان خوب به نظر نمی‌رسد و مطمئنا روی ما تاثیرگذار خواهد بود. از طرف لامین یامال توانستیم فرصت‌هایی خلق کنیم. غیبت این دو بازیکن چند بازی به طول خواهد انجامید. امروز روز ناراحت کننده‌ای برای ما بود.

آنها دو بازیکن تاثیرگذار برای ما هستند. پدری دوباره خیلی خوب شده بود. باعث تاسف است. دی یونگ هم برای ما تاثیرگذار بود. جای آنها در تیم خالی خواهد بود. این موضوع همین امروز هم در تیم مشخص بود. امیدواریم که مدت زمان دوری آنها کمتر از حد انتظار باشد. این که دو هافبک را از دست دادیم بدشانسی بزرگی است.

پدری: ما باید عشق خودمان را به او نشان دهیم و کمک کنیم که برگردد. ما باید در کنارش باشیم. او هر کاری انجام خواهد داد تا خوب شود. ما هم باید کار خودمان را انجام دهیم و به او کمک کنیم تا مصدومیتش برطرف شود. او قدرتمندتر بازخواهد گشت.

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *